Hlasovanie

“Hlasovanie prebieha od 22. novembra do 3. decembra 2010, pričom jeden užívateľ môže pridať iba jeden hlas v danej kategórii” – malo byť pravidlo na vlastnú čestnosť.

Najskôr bolo hlasovanie nastavené tak, aby z jedného počítača sa dal poslať max. jeden hlas v 1 kategórii. Potom, po niekoľkých prosbách, sme systém zvoľnili, aby mohli zahlasovať aj takí, ktorí majú doma len jeden počítač, prípadne hlasujú cez počítač v škole. Tu už nebolo možnú zaistiť, aby jeden človek zahlasoval práve jedenkrát. Preto sme opäť obnovili systém, kedy z jedného počítača môže byť odoslaný max. jeden hlas.

Vzhľadom na šikovnosť a vynaliezavosť niektorých osôb, sme pristúpili aj ku analýze prijatých hlasov v každej kategórii a odstránili sme tie, ktoré boli duplicitné, čím sa v niektorých prípadoch zmenil stav počtu hlasov (niekedy aj o viac ako 200 hlasov).

Veríme, že chuť čestne zvíťaziť je v každom z nás.

9 príspevky
  1. Sendo hovorí:

    Jaasne, v slepej uličke je najlepšie video tak preto asi “vyhralo”…

  2. PAJA hovorí:

    pozrite sa tak prečo sme potom ako škola vyhrali? podvádzať sa tu nedalo, a ke´d s tým máte problém mali ste hľadať fanúšikov a nie teraz tu plakať

  3. gumanat hovorí:

    súhlasím so “spravodlivosť” a “WUala”, pretože vyhrať by malo video – v slepej uličke, a nie prezentácia – akési dvere, šak to je súťaž videí a nie prezentácii

  4. spravodlivosť hovorí:

    neviem pochopiť, ako môžu dať súťažiť kvalitne video ako je V slepej uličke s nejakou prezentáciou s dokreslenými dverami…to je prezentácia a žiadne video..tak kde sme?

  5. WUala hovorí:

    najlepšie je aj tak v slepej uličke bezkonkurenčne…to sa neda ani s ostatnymi porovnávať

  6. Lenka Koniarova hovorí:

    Pekne :)

  7. Gabika Huráková hovorí:

    pekné a výchovné príspevky

  8. Monika Matulová hovorí:

    Musim napísať komentár,že su tu fakt dobre videa super spracovane aj moje sa tu nachádza ale dala som hlas inemu :) Dlho som sa nevedela rozhodnut ale nakoniec som predsa jedno vybrala dufam,že pomože :)

Pridaj príspevok

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dnes je streda,
8. mája 2024
Meniny má Ingrida